Diego Dalla Palma – pielęgnacja twarzy

FILLIFT – MODELOWANIE TWARZY 

Innowacyjna linia przeciwstarzeniowa inspirowana medycyną o potrójnym działaniu : remodelującym, wypełniającym i wygładzającym. Liftingujący zabieg przeciwstarzeniowy, inspirowany medycyną wschodnią oraz estetyczną, bazujący na elementach liftingującego masażu twarzy Kobido oraz na masażu wykonanym specjalnym masażerem Ko-kobido. Działa silnie liftingująco, zagęszczająco, głębokie zmarszczki i cienkie linie są mniej widoczne, a skóra jest  wygładzona i wypełniona.

RESURFACE – ODONOWA SKÓRY 

Nowa era zabiegów do odnowy skóry. 

RESURFACE² to innowacyjna, skalibrowana i precyzyjna linia regeneracji skóry, która przynosi poświadczone, profesjonalne i zauważalne rezultaty, bez żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych lub znaczących procesów zapalnych. Wzbogacona w REVIVYL™.

Po zabiegu możemy zobaczyć widoczne zredukowanie zmarszczek, blizn trądzikowych, niedoskonałości i nierównomiernej cery, przy jednoczesnym respektowaniu delikatnej równowagi skóry. Skóra jest rozświetlona i napięta.

RESURFACE ² proponuje 3 pakiety o rosnącej intensywności, które zajmują się różnymi problemami skóry:

RESURFACE Fresh UP: wstępna kuracja składająca się z dwóch zabiegów dla klientek doświadczających utratę promienności i z nierównomierną cerą. Przygotowuje on skórę do dalszych i konkretnych zabiegów złuszczających.

RESURFACE proAGE: specjalny zabieg przeznaczony do zwalczania zmarszczek i widocznych oznak starzenia się. RESURFACE proAGE składa się z dwóch etapów: 2 zabiegi o średniej intensywności, 2 zabiegi o dużej intensywności

RESURFACE skinREFINE: ukierunkowany zabieg, specjalnie przeznaczony do zwalczania odbarwienia skóry, konsekwencji młodzieńczego trądziku, blizn trądzikowych i nierównomiernej tekstury skóry. RESURFACE skinREFINE składa się z dwóch etapów: 2 zabiegi o średniej intensywności, 2 zabiegi o dużej intensywności.

Pakiet jest tak zaprojektowany by uzyskiwać stopniowe i narastające rezultaty po poszczególnych zabiegach.

Składa się z 2 zabiegów freshUP + 2 zabiegów proAGE/skinREFINE o średniej intensywności + 2 zabiegów proAGE/skinREFINE o dużej intensywności. Jedna ostateczna ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta. 

Celem zabiegu Purifying jest przywrócenie równowagi skóry, powrót do prawidłowej produkcji i uwalniania sebum, redukcja podrażnień, oczyszczenie tekstury skóry poprzez zredukowanie wielkości i zmniejszenie widoczności rozszerzonych ujść gruczołów łojowych i innych niedoskonałości oraz zwalczenie odwodnienia i starzenia. Problem ten staje się coraz bardziej powszechny także wśród dorosłych, narażonych na : stres, zanieczyszczenia nadmiar słońca, niezrównoważoną dietę, papierosy, zmiany hormonalne (ciąża lub menopauza), agresywne zabiegi lub okluzyjne kosmetyki. 

Zabieg ten dedykowny jest nie tylko dla ludzi młodych z problemem trądziku ale także jest on idealny dla skór dojrzałych w celu zwalczania zmarszczek i plam (ze względu na wiek i blizny), duże pory oraz nierówną cerę. Dzień po dniu, poprawia strukturę skóry, dzięki czemu jest bardziej elastyczna i jednolita. Skóra staje się świeża, gładka i stonowana. Zapobiega odwodnieniu i starzeniu. 

WHITELIGHT – KURACJA NA PRZEBARWIENIA

Intensywna kuracja do twarzy, która rozjaśnia, ujednolica, redukuje ciemne plamy i zwalcza zmarszczki. Sprawi, że koloryt skóry staje się bardziej równomierny, a wygląd młodszy i bardziej promienny – dzięki bio-rewitalizacji i wyregulowaniu produkcji melaniny. Rozwiązanie to dodatkowo wzmocniono obecnością PRO WHITE B-SPHERES. WHITELIGHT™ przywraca promienność każdemu rodzajowi skóry poprzez specjalne, dostosowane do potrzeb i spersonalizowane zabiegi:

 • ZABIEG ANTY-STARZENIOWY
  Cel: dojrzała, szara, pozbawiona życia skóra, z ciemnymi plamami.
  By: intensywnie działać dla jednoczesnego rozjaśniania i zwalczania zmarszczek, braku życia i ciemnych plam.
 • ZABIEG PRZECIW CIEMNYM PLAMOM:
  Cel: pozbawiona życia, szara skóra, z ciemnymi plamami
  By: rozjaśnić ciemne plamy i przeciwdziałać ich obecności, ujednolicić skórę wyrównać jej barwę i ożywić
 • ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY:
  Cel: pozbawiona życia i szara skóra.
  By: uczynić skórę jaśniejszą, młodszą i bardziej promienną.