Lek. med. Grzegorz A. Hubar

Chirurg, proktolog

Lek. Grzegorz Hubar jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na stażu podyplomowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Następnie pracował na Oddziale Chirurgii SP ZOZ w łapach, gdzie przeszedł całą drogę zawodową, od młodszego asystenta do starszego asystenta. Był koordynatorem do spraw Systemów Zdrowotnych w globalnej firmie specjalizującej się w produkcji żywienia klinicznego, leków ratujących życie oraz technologii infuzyjnej i transfuzyjnej – Fresenius Kabi Polska.

Przez ponad 18 lat pracował w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku, najpierw na oddziale Chirurgii Ogólnej, a następnie Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

W okresie pandemii, kiedy szpital MSWiA został przekształcony na Szpital Jednoimienny, pełnił funkcję koordynatora Oddziału Chirurgicznego, za co otrzymał wyróżnienia: Złotą Odznakę Zasłużonego w Służbie Zdrowia oraz Złoty Krzyż Zasługi. Obecnie zatrudniony jest w Oddziale Chirurgii, SP ZOZ w Mońkach.

Zakres zabiegów wykonywanych w ArtMedica:

– usuwanie zmian skórnych (znamion, włókniaków, brodawek)

– usuwanie zmian tkanki podskórnej (kaszaki, tłuszczaki)

– chirurgiczne leczenie wrastających paznokci

– proktologia (szczeliny odbytu, żylaki odbytu)