REGIMA RAPID REJUVO

RegimA Rapid Rejuvo jest szybko działającą, wielofunkcyjna maska „superodmładzającą”. Błyskawicznie, bezpiecznie i skutecznie wygładza skórę, pozostawiając ją jedwabiście miękką, pełną blasku. Dedykowana jest dla wszystkich typów skóry, również dojrzałej lub zniszczonej działaniem czynników zewnętrznych np. słońcem. Specjalnie wyselekcjonowany kompleks roślinny o działaniu przeciwstarzeniowym, zapewnia stabilizację nawilżenia i pobudzenia mikrokrążenia w skórze, dzięki czemu skóra jest dobrze odżywiona i nawodniona. Wspomagana jest też synteza kolagenu i elastyny. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają ochronę przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. 

Jednym ze składników RegimA Rappid Rejuvo jest 12% kwas mlekowy, który działając lekko złuszczająco, niweluje nierówności pigmentacyjne, wygładza i odmładza poprzez stymulację skóry do odnowy. Natomiast wnikająca w głąb skóry prowitamina B5 stymuluje namnażanie się i naprawę fibroblastów (komórek skóry, które są odpowiedzialne za tworzenie elastyny i włókien kolagenowych).

Działanie:

• Złuszczenie naskórka, poprawa napięcia, lifting i rozświetlenie.

• Krótki czas regeneracji po zabiegu.

• Działanie przeciw niekorzystnemu działaniu środowiska i wolnych rodników.

• Hamowanie procesów przedwczesnego starzenia.

• Wygładzenie powierzchni skóry.

• Wyrównanie kolorytu.

• Przywrócenie blasku i świeżego wyglądu.

Działanie maski RegimA Rapid Rejuvo:

Dzięki zawartości wiązówki błotnej reguluje wydzielanie łoju. Kwasy BHA w składzie preparatu mają działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, dzięki czemu niwelują problem wyprysków, z którym mogą się borykać również dojrzałe cery. Znika tez problem zablokowanych porów. 

Produkt tylko do użytku profesjonalnego, stosowany wyłącznie w salonach.

Postępowanie po zabiegu:

Zaleca się kontynuować terapię zaleconymi przez kosmetologa preparatami do pielęgnacji domowej oraz ochronę przed promieniowaniem słonecznymi.