fbpx

Dermatolog

Lek. med. Bożena Olkowska – dermatolog, wenerolog, pediatra

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku w 1988 r. Posiada specjalizację I stopnia z zakresu pediatrii oraz specjalizacje II stopnia z dermatologii i wenerologii. Po ukończeniu studiów pracowała jako asystent III Kliniki Chorób Dziecięcych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Po uzyskaniu specjalizacji z zakresu pediatrii rozpoczęła pracę w Poradni Dermatologicznej UDSK w Białymstoku, gdzie pracuje do chwili obecnej. Od 2005 r do 2020 r związana z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Obecnie przyjmuje w Art Medica.

Systematycznie poszerza wiedzę i umiejętności poprzez udział w kursach, sympozjach i szkoleniach.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz sekcji Dermatologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zakres usług:

 • diagnostyka i leczenie chorób skóry,
 • diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową,
 • diagnostyka dermatoskopowa znamion barwnikowych skóry.

Lek. med. Piotr Porębski – dermatolog, wenerolog

Wykształcenie:

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2000 r. uzyskał specjalizacje z zakresu dermatologii i wenerologii. W latach 1997 – 2007 asystent Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Od 2007 r. asystent Oddziału Dermatologii i Wenerologii oraz Poradni Dermatologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. K. Dłuskiego w Białymstoku. Konsultant Białostockiego Centrum Onkologicznego. Posiada doświadczenie dydaktyczno – naukowe dobyte w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Białymstoku, w tym Wydziału Anglojęzycznego.

Lek. med. Piotr Porębski jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów i doniesień naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Sekcji Dermatologii Dziecięcej PTD.

Nieustannie podnosi poziom swojej wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i sympozjach naukowych w kraju i zagranicą.

Zakres usług:

 • diagnostyka i leczenie chorób skóry
 • diagnostyka i leczenie chorób skóry przenoszonych drogą płciową
 • diagnostyka dermatoskopowa znamion barwnikowych skry,
 • drobne zabiegi dermatochirurgiczne w obrębie skóry  (kriochirurgia, elektrokoagulacja).

Dr n. med. Beata Wójcik – dermatolog, wenerolog

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od zakończenia studiów pracuje w Zakładzie Fizjologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, obecnie na stanowisku starszego wykładowcy. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 1993 r., a specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii w 1996 r. Przez wiele lat związana z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej Dermedica. Obecnie pacjentów przyjmuje w Art Medica.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i aktywnie uczestniczy w posiedzeniach szkoleniowo – naukowych.

Kilkukrotnie otrzymywała nagrodę Rektora Akademii Medycznej w Białymstoku oraz Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej za osiągnięcia naukowe. Autorka ponad 20 prac naukowych i komunikatów zjazdowych.

Zakres usług:

 • diagnostyka i leczenie chorób skóry
 • diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową
 • diagnostyka dermatoskopowa znamion barwnikowych skóry
 • kriochorurgia

Dr n. med. Violetta Bułhak – Kozioł – dermatolog, wenerolog

Dr n. med. Violetta Bułhak–Kozioł jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.  Po odbyciu stażu podyplomowego doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Ośrodku Chorób Przenoszonych Drogą Płciową w Białymstoku. Dyplom specjalisty II stopnia otrzymała w 2001 r., a po uzyskaniu certyfikatu doradcy w zakresie poradnictwa HIV/AIDS, przeprowadzała testowanie HIV/AIDS oraz diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową. Jest członkiem oddziału białostockiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zakres usług:

 • diagnostyka i leczenie chorób skóry
 • diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową
 • kriochirurgia

Dermatochirurgia:

Dr n. med. Piotr Szynaka

Wykształcenie: Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku Specjalizacja II stopnia z chirurgii dziecięcej, urologii dziecięcej, urologii; doktor nauk medycznych.

Członek towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, European Society for Pediatric Urology, Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Doświadczenie: odbył staże m.in. w Babies & Children's Hospital w Nowym Yorku, College of Physician & Surgeons Columbia University w Nowym Yorku. Autor i współautor około 40 publikacji.

Zakres usług:

 • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych (znamion, włókniaków, brodawek, koloidów),
 • korekcja blizn.